IT Služby
Nabízíme digitální transformační řešení, které umožňuje firmám, aby své představy realizovaly. S námi na vaší straně najdete IT řešení pro dosažení vašich strategických a finančních cílů. Náš outsourcing IT využívá řadu modelů založených na Cloud, mobilních řešeních, BPM, ERP - spektrum je široké, řešení je zaměřeno na průmysl, bankovnictví a další odvětví. Promluvte si s námi o vašich cílech! Chceme vědět o problémech, které se vás týkají.
Řešení od IT profesionálů

Řešení od IT profesionálů

Nabízíme vám technické řešení od IT profesionálů. Použitá technologie bude vyhovovat vašim požadavkům. Jsme schopni vám dodat v krátké době silné řešení pro vaše IT.

Technická podpora na místě

Technická podpora na místě

V případě požadavku jsme schopni zajistit podporu našeho leader technika na místě. A může vám ihned zodpovědět technické dotazy přímo na místě s analýzou problému.

Cloudové služby

Cloudové služby

V případě požadavku jsme schopni vám nabídnout cloudové řešení a jeho správu. Vždy budete informování jaké jsou klady cloudových služeb a kdy je vhodné vaše IT dát do cloudového řešení.

What we

offer

Full IT support

Zpracování dat

Zpracování dat

Zpřístupnění procesů pro stabilizaci a rozvoj IT v podnikové sféře.
Security proactive monitoring

Security proactive monitoring

Máme systém pod kontrolou a naše programy reagují na jakékoliv změny v systému.
Technická assistence

Technická assistence

V případě problémů v systému, zaručujeme technickou asistenci našich odborníků na IT s dlouholetou praxí.
Efektivně vyvážené náklady

Efektivně vyvážené náklady

Efektivně vyvážíme náklady do investic IT technologií. Zvolíme a nastavíme spolu přesně ty požadavky, které preferujete ve vašich IT systémech.

IT outsourcing pro Moravu

IT outsourcing pro Moravu

Nabízíme IT outsourcing pro firmy. Máte zákazníky na Moravě a chcete minimalizovat náklady za správu IT v místě působnosti vašich zákazníků.

Rozšířená podpora v IT

Rozšířená podpora v IT

Na vaše přání vám zajistíme i časově rozšířenou podporu na danou službu. Tím si zajistíte dostatek času pro migraci vašeho řešení.

O nás

Jsme firma se silným technickým zázemím. Disponujeme zkušeným senior týmem. Naše znalosti nám dovolují vstupovat do velkých společností i nadnárodních korporací. Spolupracujeme s leadery produktů IT technologií. Věnujeme se i zabezpečení na bázi IDS/IPS systémů. Certifikace je samozřejmostí.